• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wizyta w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu

   W dniu 10 czerwca 2015 r. uczniowie klasy 2 a i 2 b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Krapkowicach uczestniczyły w wycieczce do teatru. Była to ich pierwsza wizyta w „Teatrze Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki „ po przebudowie tego obiektu”.

  Uczniowie obejrzeli na małej sali spektakl pt. „Szpak Fryderyk” w reżyserii Pawła Aignera - urokliwą historię dwójki samotnych sąsiadów, których na pozór wiele dzieli. Pani Maier hoduje szczury, natomiast Pan Huber zafascynowany jest ptakami. Trudno im się porozumieć i to jest źródłem wielu zabawnych przygód. Spektakl – uczy tolerancji, zrozumienia, poszanowania drugiej osoby.

Dzieciom spektakl bardzo się podobał, zrozumiały, co było myślą przewodnią tej sztuki. 

Wyjazd współfinansowany był ze środków budżetu Gminy Krapkowice w ramach zadania pn. „Wędrując – poznajemy piękno Polski”. 

SAM_4755.jpeg SAM_4757.jpeg SAM_4758.jpeg SAM_4759.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).