• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

BURMISTRZ KRAPKOWIC URUCHAMIA DODATKOWE ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

slider 2.jpeg
Przedszkole w Żywocicach


slider.jpeg
Przedszkole nr 1 w Krapkowicach

W związku z dużym zainteresowaniem rodziców deklarujących zapisanie dzieci do przedszkola w Żywocicach, Burmistrz Krapkowic informuje, że po rozmowie z dyrektorem przedszkola panią Joanną Kucharską oraz sołtysem panem Szczepanem Brysiem w dniu 3 lipca br., została podjęta decyzja o uruchomieniu dodatkowego oddziału przedszkolnego w miejscowości Żywocice.

Spotkanie w sprawie ogłoszenia kolejnego naboru oraz organizacji pracy przedszkola odbędzie się w dniu 20 lipca o godzinie 19.00 w Przedszkolu Publicznym w Żywocicach. Prosimy o zgłaszanie do dyrektora przedszkola deklarowanych dzieci. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców na spotkanie z Burmistrzem Krapkowic oraz pracownikami przedszkola w Żywocicach.

W dniu 2 lipca br. w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Krapkowicach odbyło się spotkanie nauczycieli oraz rodziców dzieci z Krapkowic i Żywocic zainteresowanych zapisaniem dzieci do dodatkowych oddziałów przedszkolnych.  W spotkaniu uczestniczyli również radni Rady Miejskiej w Krapkowicach. Po wysłuchaniu argumentów ze strony rodziców Burmistrz Krapkowic wyraził zgodę na uruchomienie dodatkowej rekrutacji do Przedszkola Nr 1 w Krapkowicach.

Decyzje Burmistrza Krapkowic mają związek z informacjami zamieszczonymi w mediach dotyczącymi rozszerzenia prawa posyłania dziecka 2-letniego  do przedszkola.  

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).