• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie roku przez Uniwersytet III Wieku

29 czerwca członkinie krapkowickiego Uniwersytetu III Wieku uroczyście podsumowały ostatni rok swojej działalności w salce ogródków działkowych w Otmęcie. Na spotkanie zaproszony został także Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura, który podziękował Uniwersytetowi za wkład pracy w życie społeczne, życząc kolejnych sukcesów oraz udanych wakacji.  Wręczając tym samym  kwiaty i kosz słodkości na ręce przewodniczącej zarządu – Pani Ludomirze Kamińskiej.

W tym miejscu należy przypomnieć, że Uniwersytet podejmuje wiele ciekawych inicjatyw. Przede wszystkim szkoli osoby w dziedzinie nowinek technicznych np. z obsługi komputerów. Organizuje ciekawe spotkania tematyczne. Aktywizuje emerytów do wspólnego działania integrując ich ze społeczeństwem za co w imieniu Gminy Krapkowice serdecznie dziękujemy.

DSC02949.jpeg DSC02950.jpeg DSC02951.jpeg DSC02959.jpeg DSC02952.jpeg DSC02962.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).