• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie roku przez Uniwersytet III Wieku

29 czerwca członkinie krapkowickiego Uniwersytetu III Wieku uroczyście podsumowały ostatni rok swojej działalności w salce ogródków działkowych w Otmęcie. Na spotkanie zaproszony został także Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura, który podziękował Uniwersytetowi za wkład pracy w życie społeczne, życząc kolejnych sukcesów oraz udanych wakacji.  Wręczając tym samym  kwiaty i kosz słodkości na ręce przewodniczącej zarządu – Pani Ludomirze Kamińskiej.

W tym miejscu należy przypomnieć, że Uniwersytet podejmuje wiele ciekawych inicjatyw. Przede wszystkim szkoli osoby w dziedzinie nowinek technicznych np. z obsługi komputerów. Organizuje ciekawe spotkania tematyczne. Aktywizuje emerytów do wspólnego działania integrując ich ze społeczeństwem za co w imieniu Gminy Krapkowice serdecznie dziękujemy.

DSC02949.jpeg DSC02950.jpeg DSC02951.jpeg DSC02959.jpeg DSC02952.jpeg DSC02962.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).