• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Rekrutacja do przedszkola nr 1 w Krapkowicach

Z dniem 03.07.2015 rozpocznie się nabór wniosków o przyjęcie dzieci do Przedszkola Publicznego Nr 1 w Krapkowicach.  Od  01.09.2015 w przedszkolu funkcjonować będą w dalszym ciągu trzy oddziały :

- Grupa dzieci 3-letnich

- Grupa dzieci 4- letnich

- Grupa dzieci 5- letnich

  Przedszkole czynne jest w godzinach 06:30-16:00 z możliwością wydłużenia czasu pracy  do godziny 16:30. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można pobrać w przedszkolu lub  ze strony internetowej naszej „jedyneczki” http://www.pp1.krapkowice.pl/. Wypełnione wnioski należy składać w przedszkolu lub przesłać w formie elektronicznej na następujący adres mailowy

Kontakt telefoniczny:

Tel. 77 44 60 384

Serdecznie zapraszamy !

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).