• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z biologią

Jako kontynuacja wyjazdów edukacyjnych dla uczniów naszej szkoły, 28 maja odbyła się wycieczka do Wrocławia. Tym razem, fascynaci biologią mieli okazję między innymi z bliska przyjrzeć się rzadkim okazom zwierząt.

Wyjazd zorganizowany został przez naszą nauczycielkę biologii - panią Alicję Badek-Murzyn. W planie znalazło się wiele atrakcji związanych z tym przedmiotem. Uczestnicy wyjazdu odwiedzili wrocławskie Afrykarium, gdzie mogli podziwiać z bliska liczne rzadkie okazy zwierząt. Następnie, udali się do Muzeum Przyrodniczego, w którym zapoznali się z wieloma ciekawostkami na temat przyrody. Wyjazd przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Była to okazja do wspólnego spędzenia czasu, jak i do wzbogacenia się o nową wiedzę.

nad. PG nr 2
w Krapkowicach

1.jpeg
2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).