• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Olimpiada Sportowa Seniorów

Z inicjatywy Domu dziennego Pobytu w Krapkowicach działającego  w ramach Ośrodka Pomocy Społecznej oraz przy współudziale Zespołu Szkół Sportowych nr  1 w Krapkowicach w dniu 16.06.2015 r. odbyła się po raz pierwszy na terenie Gminy Krapkowice I Olimpiada  Sportowa Seniorów.

Podczas wielu Sportowych konkurencji można było kibicować  8 drużynom, w skład których wchodzili przedstawiciele : Domu Dziennego Pobytu w Krapkowicach, Domu Pomocy Społecznej „Anna”, Dom Dziennego Pobytu Jarzębina w Zdzieszowicach , Dom Dziennego Pobytu „Stokrotka” w Zdzieszowicach , Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Krapkowice, Dom Dziennego Pobytu „Nad Odrą” z Opola, Domu Dziennego Pobytu w Głubczycach oraz Uniwersytetu III Wieku w Krapkowicach. Podczas licznych konkurencji można było podziwiać zmagania  seniorów. Zawody odbywały się w radosnej  atmosferze, a uczestnicy potwierdzili, że są jak wino: im starsi tym lepsi. „Cieszymy się z każdego wydarzenia sportowego odbywającego się na terenie Gminy Krapkowice, a ruch jest ważny w każdym wieku  nie od dzisiaj przecież wiadomo, że sport to zdrowie” – komentuje jedna z uczestniczek . Zwycięzcami konkurencji byli:

1 DDP KRAPKOWICE- GOSPODARZE

2 DDP STOKROTKA ZDZIESZOWICE

3 DDP GŁUBCZYCE

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy długich lat w zdrowiu i świetnej formie.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).