• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie rodziców i nauczycieli z samorządem Gminy Krapkowice

23 czerwca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach odbyło się otwarte spotkanie zainicjowane przez rodziców i nauczycieli z Burmistrzem i Radnymi Rady Miejskiej w Krapkowicach.

Spotkanie dotyczyło sytuacji w szkole oraz skarg na panią Dyrektor Teresę Wichary, które w ostatnim czasie wpłynęły do Burmistrza.

Na spotkanie przybyło kilkadziesiąt osób. Pierwszym z punktów zebrania był wyjaśnienie przez Burmistrza kwestie formalne dotyczące skarg.

Następnie po kolei wysłuchano osób chętnych ze środowiska rodziców i nauczycieli, które chciały zabrać głos w przedmiotowej sprawie.

Niestety na spotkaniu nie pojawił się nikt z osób sprzeciwiających się pracy pani Dyrektor Wichary.

 

 


Przeczytaj także:

PDFSTANOWISKO BURMISTRZA.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).