• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Matki i Ojca oraz wybory zarządu Koła Polskiego Związku Niewidomych w Krapkowicach

Dzień Matki i Ojca  połączony z  wyborami zarządu świętowali członkowie Koła Polskiego  Związku Niewidomych  w Krapkowicach.  Spotkanie odbyło się w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Krapkowicach na ul. Sienkiewicza 9 w dniu 16-06-2015.

Swoją obecnością oraz niezapomnianym występem zaszczycili obecnych członków związku dzieci z PP nr 2 w Krapkowicach . Podczas spotkania Pani Zofia Ludwicka gorąco dziękowała Gościom  w tym : Burmistrzowi Krapkowic Andrzejowi Kasiurze,  Prezesowi ZGKiM w Krapkowicach Józefowi Pioskowi oraz Panu Grzegorzowi  Cegłowskiemu z PCPR w Krapkowicach  za ogromne wsparcie udzielone na rzecz Koła . Prezesem pozostała Pani Zofia Ludwicka na stanowisko zastępcy prezesa wybrano  Panią Stefanie Kołek oraz Panią Krystynę Urbańską.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).