• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gminne zawody sportowo-pożarnicze

14 czerwca na stadionie miejskim w Krapkowicach-Otmęcie zostały rozegrane Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o puchar Burmistrza Krapkowic.

Do zawodów zgłoszonych zostało 17 drużyn z gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych. Strażacy rywalizowali w czterech kategoriach Seniorów, Kobiecych Drużyn Pożarniczych, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i OLD BOY. Sędzią głównych był st. kpt. Lucjan Lubaszka z Komendy Powiatowej PSP w Krapkowicach. Zmagania strażaków obserwowali: Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, Zastępca Burmistrza Romuald Haraf, Kapelan Strażaków ks. prof.mł. bryg Jóef Urban, Komendant Powiatowy PSP w Krapkowicach bryg. mgr inż. Marek Kucharski, Komendant Miesko-Gminny ZOSP RP Jerzy Jarosz oraz liczna rzesza publiczności.Współorganizatorami zawodów były jednostki OSP Rogów Opolski i OSP Żywocice, Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach, Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Krapkowicach, Komenda Powiatowa PSP w Krapkowicach.

W kategorii Seniorzy, zajęte miejsca prezentują się następująco

I

KÓRNICA

II

STEBLÓW

III

ŻUŻELA I

IV

ŻUŻELA II

V

ROGÓW OPOLSKI I

VI

DĄBRÓWKA GÓRNA I

VII

ROGÓW OPOLSKI II

VIII

PIETNA

IX

DĄBRÓWKA GÓRNA II

X

ŻYWOCIEw kategorii Kobiecych Drużyn Pożarniczych

I

ŻYWOCICE

II

ŻUŻELA


w kat. Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Chłopców:

I

STEBLÓW

II

ŻYWOCICE

III

ŻUŻELA


W kat. OLD BOY:

I

STEBLÓW

II

ROGÓW OPOLSKI

 

 

tekst: Franciszek Glombica

zdjęcia: Longin Włodarczyk, Franciszek Glombica

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).