• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Opolska Nagroda Jakości 2015

W piątek 29 maja br. w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Opolu odbyła się gala wręczenia nagród Opolskiej Nagrody Jakości. Organizatorem konkursu po raz XII jest Opolska Izba Gospodarcza.

Jak sama nazwa wskazuje nagroda ta przyznawana jest za wysoką jakość metod pracy oraz usług. O jej przyznanie najczęściej ubiegają się firmy, ale także różnego rodzaju instytucje, w tym samorządy. Podmioty, które otrzymują nagrodę i wyróżnienia „Opolskiej Nagrody Jakości” stanowią wzór do naśladowania, a ponadto zwiększa się ich prestiż.   W tym roku dwie gminy:  Gmina Krapkowice i Gmina Gogolin otrzymały wyróżnienia, tym samym były jedynymi gminami, które starały się Opolską Nagrodę Jakości 2015 w województwie. Inną jednostką administracyjną, która otrzymała nagrodę był Powiat Krapkowicki.

Nagroda Jakości dedykowana jest jednak przede wszystkim przedsiębiorcom. Laureatem Opolskiej Nagrody Jakości 2015 z Krapkowic został Andrzej Kulpa – prezes POM Krapkowice Sp. z o.o. za wieloletnie osiągnięcia oraz wzorcowe prowadzenie firmy. Podobną nagrodę otrzymał także zarząd przedsiębiorstwa NORDFOLIEN Polska Sp. z o.o. , które mieści się na terenie sąsiedniej Gminy Zdzieszowice.

Wszystkim laureatom oraz wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).