• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Puchar Polski w Karate WKF

W dniu 23.05.201r w Warce rywalizowali karatecy o Puchar Polski w Karate WKF. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy „Grot” Chynów oraz Polski Związek Karate. W zawodach udział wzięło 530 zawodników z 45 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników: Marta Cieślak, Weronika Tomczyk, Julia Wocka, Izabela Piechota, Michał Kowalewicz, Beniamin Strzelecki, Michał Szostecki i Arkadiusz Tupko. Zawodnicy naszego klubu zdobyli łącznie siedem medali z czego: 2 złote, 3-srebrne i 2-brązowe. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy 13 miejsce. Miejsce pierwsze zdobyła drużyna w składzie: Izabela Piechota, Julia Wocka i Weronika Tomczyk w konkurencji kata drużynowe juniorek i seniorek oraz Beniamin  Strzelecki w konkurencji kata indywidualnym juniorów. Miejsca drugie zdobyli: Michał Szostecki, Beniamin Strzelecki, Kowalewicz Michał w konkurencji kata drużynowe juniorów i seniorów oraz Michał Kowalewicz w konkurencji kata indywidualnym juniorów. Również drugie miejsce zajęła  nasza najmłodsza zawodniczka Marta Cieślak w konkurencji kata indywidualnym dziewcząt 8 lat. Miejsca trzecie zajęli: w konkurencji kata indywidualnego seniorek, Michał Szostecki (kumite indywidualne juniorów młodszych (-70kg)), Weronika Tomczyk (kumite indywidualne juniorek młodszych (-54kg)). Piąte miejsca zajęli: Julia Wocka (kata juniorek oraz kumite juniorek), Izabela Piechota (kata indywidualne seniorek), Michał Szostecki (kata indywidualne juniorów młodszych) i Arkadiusz Tupko (kumite indywidualne seniorów), który zajął też siódme miejsce w kata indywidualnym seniorów. Gratuluję i dziękuję wszystkim zawodnikom uzyskanych wyników oraz wytrwałości. Długa i męcząca podróż dała się odczuć wszystkim. Dziękujemy również Panu Mironowi Kowalewiczowi za opiekę i dowóz naszych zawodników na zawody. Udział w zawodach był finansowany ze środków Gminy Krapkowice.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).