• PL
 • EN
 • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrzostwa Województwa w Czwórboju LA

W dniu 27.05.2015 r. na stadionie lekkoatletycznym w Opolu odbyły się mistrzostwa województwa w czwórboju LA. Naszą gminę reprezentowały dwie szkoły w kategorii dziewczyn.

Były to ZSP Kórnica i PSSP-5 Krapkowice. W kategorii chłopców w finale wojewódzkim reprezentowała nasz powiat  szkoła podstawowa nr 3 ze Zdzieszowic.

W rywalizacji dziewczyn wzięło udział 12 zespołów dziewcząt i 12 zespołów chłopców. Nasze drużyny spisały się bardzo dobrze, a wręcz rewelacyjnie zaprezentowała się drużyna ze szkoły z Kórnicy zdobywając tytuł Mistrza Województwa Opolskiego. Dziewczyny z ZSP Kórnica uzyskały w ogólnej klasyfikacji 1403 punkty i wyprzedziły SP-3 Namysłów oraz PSP-2 Opole. W klasyfikacji indywidualnej wicemistrzynią województwa została Klaudia Kalus.

Drużyna PSSP-5 z Krapkowic zajęła w ogólnej klasyfikacji  9 miejsce.

Skład ZSP Kórnica:

 1. Nikola Adamczyk
 2. Natalia Adamczyk
 3. Dorota Sanetra
 4. Martina Sanetra
 5. Klaudia Kalus
 6. Magdalena Migot

Opiekun drużyny: Ewa Ścisło

Skład PSSP-5 Krapkowice:

 1. Emilia Juzkiewicz
 2. Angelika Bergiel
 3. Melisa Makles
 4. Patrycja Wołoszczak
 5. Karolina Kościólek
 6. Patrycja Mendelowska

Opiekunowie drużyny: Violetta Grzejszczak, Mariusz Szymańczuk

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).