• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KONKURS NA OPRACOWANIE PROJEKTU MASKOTKI PROMUJĄCEJ MIASTO I GMINĘ KRAPKOWICE

 

Burmistrz Krapkowic ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego maskotki kojarzącej się z Miastem i Gminą Krapkowice, która będzie wykorzystywana do celów popularyzatorskich, promocyjnych i reklamowych. Szczegółowy regulamin możliwy jest do pobrania w dalszej części artykułu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.


Szczegółowy Regulamin >> pobierz

Załączniki do Regulaminu:

Załącznik nr 1 >> pobierz

Załącznik nr 2 >> pobierz

Załącznik nr 3 >> pobierz

Załącznik nr 4 >> pobierz

Prace konkursowe należy składać w zamkniętych kopertach z napisem „Konkurs na maskotkę promującą Miasto i Gminę Krapkowice” w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 21, 47-303 Krapkowice (II budynek, parter, pokój 16 – Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego) do dnia 12-04-2013.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).