• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie Parku Naukowo – Technologicznego w Opolu

Uroczyście otwarto PNT w Opolu przy ulicy Technologicznej 2 (za Centrum Handlowym ”Karolinka”). Podkreślić, należy, że było to dosyć niecodzienne otwarcie, ponieważ w Sali konferencyjnej CWK latały drony, a symboliczną wstęgę przeciął robot.  Park Naukowo – Technologiczny w Opolu stwarza możliwość poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych na styku świata nauki i biznesu. Tworzy również korzystne warunki dla rozwoju gospodarczego i naukowego miasta Opola oraz całego regionu poprzez pomoc już istniejącym, jak również nowo powstającym inicjatywom. Obiekt ten składa się z dwóch budynków o łącznej pow. 3 500 m2.

Zachęcamy krapkowickich przedsiębiorców do skorzystania z oferty naukowej, konsultingowej (np.: rzecznika patentowego) oferowanej przez PNT w Opolu. Ponadto zachęcamy młode osoby które są zainteresowane działalnością w tzw. preinkubatorów do otwarcia swoich działalności gospodarczych za pośrednictwem PNT w Opolu. Gminę Krapkowice reprezentował na otwarciu Andrzej Brzezina

20150526_162732.jpeg 20150526_163934.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).