• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

XIV Krapkowicki Pchli Targ

Wyjątkowo, ponieważ 13 czerwca br. w Krapkowicach odbędzie sie XIV Krapkowicki Pchli Targ. Tradycyjnie bowiem Pchle Targi odbywały się w każdą ostatnią sobotę kwartału. Z uwagi na zaplanowane w tym czasie Dni Krapkowic, czerwcowy Targ odbędzie się w połowie miesiąca. Zmieni się również miejsce Pchlego Targu. Na prośbę handlujacych jak i kupujących zdecydowano się przenieść to wydarzenie na plac przed Halę Widowiskowo-Sportową w Krapkowicach, przy ul. Kilińskiego 3. Powodem tej decyzji jest większa ilość miejsca dla wszystkich handlujących oraz wiecej miejsc parkingowych. Ponadto do dyspozycji będą toalety i mała gastronomia przygotowana przez Sport Pub zlokalizowanego w części hotelowej obiektu Hali. Zapraszamy zatem w imieniu Burmistrza Krapkowic - Andrzeja Kasiury mieszkańców i gości do czynnego udziału w XIV Pchlim Targu w Krapkowicach.

www.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).