• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki zawodów lekkoatletycznych o mistrzostwo gminy Krapkowice

W dniu 19.05.2015 roku na stadionie sportowym w Otmęcie odbyły się zawody gminne szkół podstawowych  w lekkiej atletyce. Uczniowie rywalizowali w 9 konkurencjach LA. Najlepsza 5 zawodników w każdej konkurencji będzie reprezentowała naszą gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się w dniu 22.05.2015 roku.

Wyniki zawodów lekkoatletycznych o mistrzostwo gminy Krapkowice.

Dziewczyny

Bieg na 100 m                                                                                 Rzut piłeczka palantową

  1. Natalia Adamczyk                                                                     1. Dorota Sanetra
  2. Klaudia Kalus                                                                            2. Dominika Kontny
  3. Julia Gregorek                                                                           3. Zuzanna Zyśk
  4. Maria Lippa                                                                               4. Julia Myszka
  5. Patrycja Mendelowska                                                               5. Emilia Juzkiewicz

Bieg na 300 m                                                                                  sztafeta 4x100 m

  1. Klaudia Kalus                                                                             1. ZSP Kórnica
  2. Dorota Sanetra
  3. Magda Moritz
  4. Emilia Juzkiewicz
  5. Magda Malinowska

Bieg na 600 m

  1. Nikola Adamczyk
  2. Martina Sanetra
  3. Magda Migot
  4. Karolina Olszewska
  5. Julia Suwała

Skok w dal

  1. Natalia Adamczyk
  2. Wiktoria Janecka
  3. Patrycja Mendelowska
  4. Maria Lippa
  5. Iwona Dresler

Pchnięcie kulą

  1. Jessica Rymo
  2. Zuzanna Zyśk
  3. Julia Myszka
  4. Ewa Popławska
  5. Katarzyna Pawłowska

 

Chłopcy

Bieg na 100 m                                                                                                  Rzut piłeczka palantową

  1. Kamil Kusiek                                                                                         1. Daniel Rieger
  2. Michał Jadeszko                                                                                    2. Szymon Rzeszut
  3. Karol Białoń                                                                                           3. Marek Opiłka
  4. Daniel Rieger                                                                                         4. Paweł Ryszka
  5. Szymon Koszek                                                                                     5. Bartosz Banachowski

Bieg na 500 m                                                                                                  sztafeta 4x100 m

  1. Kamil Kusiek                                                                                         1. PSSP-5 Krapkowice
  2. Karol Białoń
  3. Szymon Koszek
  4. Fabian Gajewski
  5. Paweł Tomanek

Bieg na 1000 m

  1. Adrian Barysch
  2. Radek Janczyk
  3. Kamil Gajewski
  4. Bartek Bojczewski
  5. Michał Muszyński

Skok w dal

  1. Michał Jadeszko
  2. Mateusz Grosz
  3. Szymon Kuriata
  4. Mateusz Lisowski
  5. Łukasz Jaśkowic

Pchnięcie kulą

  1. Sebastian Cebula
  2. Szymon Rzeszut
  3. Alan Mordek
  4. Dawid Lichocki
  5. Mikołaj Guzanda

 

Adam Czyż

                                                                                                      Koordynator sportu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).