• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Informacja Hufca Krapkowice dot. Dnia Dziecka

Harcerze Hufca ZHP w Krapkowicach włączają się organizację imprez z okazji Dnia Dziecka w Gminie Krapkowice. Organizujemy w dniu 30 maja 2015 r. (sobota) Rajd pieszy na Biskupią Kopę. Serdecznie zapraszamy zuchów oraz dzieci z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w rajdzie.

W załączeniu regulamin rajdu, informacja o rajdzie oraz formularz zgody.
PDFInformacja_o_Rajdzie Biskupia Kopa.pdf
PDFzgoda-rodzicow-regulamin.pdf
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).