• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

INFORMACJA O PLANOWANYM TRENINGU SYSTEMU OSTRZEGANIA I ALARMOWANIA

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 12 maja 2015 r.  w godz. 6.00-19.00 odbędzie się trening systemu powszechnego ostrzegania wojsk i ludności cywilnej o zagrożeniu uderzeniami z powietrza w ramach ogólnopolskiego ćwiczenia pk. RENEGADE/KAPER-15/l organizowanego przez Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych przy współpracy Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

                W związku z powyższym może nastąpić konieczność uruchomienia syren alarmowych na terenie gminy krapkowickie poprzez wyemitowanie następujących sygnałów alarmowych:

–  OGŁOSZENIE ALARMU – modulowany dźwięk syreny w okresie trzech minut;

 –  ODWOŁANIE ALARMU – ciągły dźwięk syreny w okresie trzech minut.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).