Ogólnopolski Turniej Młodzików w zapasach w stylu wolnym

W dniach 8-9 maja 2015 w Krotoszynie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

W turnieju uczestniczyło 240 zawodniczek i zawodników z klubów zapaśniczych z całej Polski. Województwo opolskie reprezentowali zawodnicy z MKS SUPLES Krapkowice i  ORŁA NAMYSŁÓW. Świetnie wypadł  Wojciech Daniszewski (MKS SUPLES ), który w kategorii wagowej do 73 kg zdobył brązowy medal.W kategorii wagowej 66 kg inny zawodnik naszego klubu Denis Pawełek zajął piąte miejsce, ale stoczył bardzo wyrównane pojedynki m. in ze zwycięzcą swojej kategorii wagowej i w kolejnych zawodach może liczyć na skuteczny rewanż.  Zawodnicy Ci rokują duże szanse na sukcesy w przyszłości na co bardzo liczą trenerzy i władze klubu. ORZEŁ NAMYSŁÓW zdobył jeden srebrny medal w kategorii wagowej 59 kg (Kacper Bieleń).

Przed dwoma tygodniami zawodnicy MKS SUPLES zdobyli klika medali podczas turnieju zapaśniczego w Kudowie Zdrój, w którym występowali zawodnicy z południa Polski oraz z Czech.

ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ OD 8  DO 15 LAT NA BEZPŁATNE TRENINGI ZAPAŚNICZE W SALI ZAPAŚNICZEJ W OTMĘCIE NA oś. XXX-LECIA 12A W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ W GODZ. 17-18.30

TEL. kontaktowy dla rodziców – 505 718 260.

nad.

Andrzej Świerczek

Prezes MKS SUPLES Krapkowice