• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Informacja o decyzji rady nadzorczej Krapkowickiej Pływalni Delfin Sp. z o.o. w sprawie zmiany prezesa spółki

W poniedziałek 27.04.2015 na posiedzeniu rady nadzorczej Krapkowickiej Pływalni Delfin Sp. z o.o. została przyjęta prośba byłego prezesa Joachima Kubilasa o odwołanie go z pełnionej funkcji z dniem 1 maja 2015r.

Jednocześnie na posiedzeniu powołano na w/w stanowisko Pana Dariusza Broja, dotychczasowego zastępcę naczelnika Wydziału Organizacyjnego, Sportu i Turystyki – pełniącego w przeszłości funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

 

UMiG w Krapkowicach

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).