• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym w dniu 1 maja

Serdecznie zapraszamy na 33. Krapkowicki Bieg Uliczny- ulica Kilińskiego  3 w Krapkowicach (obok Hali Widowiskowo- Sportowej)

dnia 1 maja 2015 r.


Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym

UWAGA! W godzinach od 11.00 do 13.00 na wymienionych  poniżej ulicach w trakcie biegu na dystansie 10 km będzie całkowicie zamknięty ruch.

Uprasza się mieszkańców poszczególnych ulic o nie zastawianie dróg samochodami. Za niedogodności przepraszamy.

Ulice, po których odbywać się będzie bieg na dystansie 10 km:

Kilińskiego, Waryńskiego, Ks. Duszy, Piastowską, Ks. Koziołka, Głowackiego, Drzymały, Pocztową, Limanowskiego, Staszica, Prudnicką, Kozielską, Sądową, Przybrzeżną, Rybacką, Rynek, Wolności, 1 Maja, Głowackiego, Ks. Koziołka, 3 Maja, Aleja Jana Pawła II, Kilińskiego.

W godzinach 9.00- 10.30 Aleja Jana Pawła, na odcinku od ulicy Kilińskiego do osiedla Sady będzie zamknięta dla ruchu kołowego.

Dojazd do osiedla Sady będzie możliwy od ulicy 3 Maja.

2 maja 2015 r. odbywać się będzie I Krapkowicki Bieg Sztafetowy Zakładów Pracy. W godzinach 14:00 – 15:00 Aleja Jana Pawła II
na odcinku od ulicy Kilińskiego do osiedla Sady będzie zamknięta dla ruchu kołowego.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).