• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwsza wycieczka za nami

Weekend 18 i 19 kwietnia br. należał do niezwykle udanych dla uczestników wycieczki zorganizowanej przez Stowarzyszenie Port Jachtowy Krapkowice do Kazimierza Dolnego, Lublina, Zamościa i Sandomierza. To pierwsza tego typu oferta przygotowana dla mieszkańców Gminy Krapkowice przez Stowarzyszenie, której pomysłodawcą był Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura. Oczywiście sukces wycieczki nie byłby możliwy bez wsparcia merytorycznego pracowników UMiG w Krapkowicach, którzy społecznie włączyli się do pomocy przy organizowaniu wycieczki.

W dwa dni przejechaliśmy 1100km poprzez osiem województw. Uczestnicy tej niecodziennej wyprawy mieli okazję zobaczyć najcenniejsze „perełki” zabytków we wschodniej części Polski. Wiele z osób, które wzięły udział w wyjeździe były po raz pierwszy w w/w miastach. Pomimo niezbyt dobrej pogody udało się zwiedzić wszystkie zaplanowane miejsca, z których najpiękniejszy okazał się Zamość – „perła europejskiego renesansu” wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miła atmosfera, dobry humor uczestników oraz zdyscyplinowanie, pozwoliły sprawnie i bez przeszkód zrealizować cały plan tego przedsięwzięcia, za co serdecznie dziękujemy.

 

Zarząd Stowarzyszenia
Port Jachtowy Krapkowice

20150419_092339.jpeg 20150419_100340.jpeg 20150419_150847.jpeg DSCN0428.jpeg DSCN0435.jpeg DSCN0437.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).