• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie roku 2014 przez krapkowicką pływalnię Delfin

Obraz 031.jpeg

W czwartek 16 kwietnia br. odbyło się walne zgromadzenie wspólników krapkowickiej pływalni Delfin. Na spotkaniu podsumowano ubiegły rok - przyjęto i zatwierdzono sprawozdania zarządu oraz rady nadzorczej za rok 2014. Ponadto udzielono absolutorium zarządowi spółki oraz radzie nadzorczej.

Przedmiotem spotkania była również sytuacja w spółce. Z satysfakcją przyjęto informację, że w stosunku do roku 2013, rok 2014 obfitował o 10 000 osób większą liczbę odwiedzin  na pływalni. Jest to skutek lepszej promocji oraz zwiększenia ilości atrakcji dla mieszkańców i przyjezdnych gości. Niestety, pomimo starań odbiło się to także na wyniku finansowym. Rok 2014 zamknął się stratą w wysokości  378 000 złotych. 

UMiG w Krapkowicach

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).