• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrzowie Polski z Klubu Karate-Do ENSO

14-15.2015 roku w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Polski - największa impreza sportowa tego roku w kraju.

W zawodach wystartowało 536 zawodników i zawodniczek rywalizując w konkurencjach układów , walk semi i light contakt , technik specjalnych i technik szybkościowych.

Nie zabrakło oczywiście zawodników z Klubu Karate-Do ENSO Krapkowice - Gogolin.

Odnieśliśmy wspaniały sukces zdobywając 18 medali w tym 7 złotych , 3 srebrne i 8 brązowych.

Mistrzami Polski zostali :

- Milena Wietrzyk - układy
- Jakub Bajorek - dwukrotnie - w układach i walkach semi contact
- Szymon Weinert - trzykrotnie - w układach, walkach semi contact oraz konkurencji szybkosciowej
- Marta Spilarewicz - w układach.
Szymon Weinert został Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw Polski.

- Joanna Lubaszka - układy oraz techniki szybkościowe

Trochę szczęścia zabrakło pozostałym zawodnikom , ponieważ znaleźli się tuż za podium na miejscu czwartym :
- Adam Wicher - układy
- Mateusz Wietrzyk - techniki specjalne
- Julia Reinert - układy oraz walki semi contact
-Angelika Golenia - układy oraz walki semi contact.
Kontuzja Angeliki Kamińskiej zmusiła ją do wycofania się z zawodów i walki o medale.

Również kontuzja Jakuba Bajorek , którą doznał w walce finałowej , zmusiła go do wycofania się z dalszej rywalizacji w konkurencjach szybkościowych i technikach specjalnych , gdzie w zeszłym roku stanął na podium.

Bardzo wysoki poziom zawodów i licznie obsadzone konkurencje jeszcze bardziej pozwalają cieszyć się ze zdobytych medali.( w konkurencjach Jakuba Bajorek startowało 37 zawodników a Szymona Weinert 32 - mimo to pokonali wszystkich swoich rywali potwierdzając wspaniałą formę .)

To wspaniały wynik poparty ciężką pracą na treningach .

Podziękowania dla władz Krapkowic, Gogolina i Głogówka za wsparcie wyjazdu na zawody.
Podziękowania również dla wszystkich rodziców , którzy wspierają nas w przygotowaniach i wyjazdach na zawody.

Zapraszamy wszystkich na treningi - kontakt 600 314 329

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).