• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

IV Sztafeta Papieska na pływalni Delfin w Krapkowicach - fotorelacja

Wynikiem pokonania 7602 długości basenu zakończyła się IV Sztafeta Papieska zorganizowana po raz pierwszy w Krapkowicach przez Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne, w której udział wzięło 123 uczestników. Wydarzenie odbywało się w nocy z 2 na 3 kwietnia w godzinach od 21:30 do 4:00 i było ciekawym sposobem na spędzenie aktywnie wolnego czasu. Otwarcia sztafety dokonał Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura wraz z Prezydent Kędzierzyna-Koźla – panią Sabiną Nowosielską i Starostą Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego – panią Małgorzatą Tudaj oraz księdzem proboszczem parafii pw. Ducha Św. w Krapkowicach – ks. Krzysztofem Wojnarowskim. W imieniu organizatorów, dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia:

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).