• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja Zarządu Dróg Wojewódzikich o awarii drogi wojewódzkiej w Krapkowicach

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu informuje o awarii drogi wojewódzkiej Nr 409 w m. Krapkowice. W dniu 02.04.2015r. około godziny 17.00 otrzymaliśmy informację o zapadnięciu się jezdni w ciągu ul. Głowackiego w Krapkowicach w rejonie włączenia ul.Podgórnej (dworzec PKS). Służby liniowe zabezpieczyły miejsce ubytku w jezdni poprzez odpowiednie oznakowanie. Od godzin porannych dnia dzisiejszego trwają prace zabezpieczające powstałą wyrwę w jezdni.

Z uwagi na okres przedświąteczny nie ma możliwości wykonania kompleksowej naprawy wyrwy o wymiarach dł. 5,0m, szer, 2,0m i głębokość 1,5m. która powstała na skutek uszkodzenia kolektora kanalizacji deszczowej i wymycia konstrukcji jezdni i chodnika.

Zasypanie wyrwy tłuczniem pozwoli zabezpieczyć powstałą wyrwę oraz pozwoli na przywrócenie ruchu dwukierunkowego na jezdni przy częściowym (minimalnym) zawężeniu jezdni, chodnik zostaje wyłączony całkowicie z ruchu.

Kompleksowa naprawa powstałej awarii zostanie rozpoczęta w dniu 07.04.2015r. i będzie wymagała zaangażowani właścieli mediów, które zostały odkryte w powstałej wyrwie np. wodociąg, energetyka , telekomunikacja.

Zarząd Dróg Wojewódzkich
w Opolu
ul. Oleska 127, 45-231 Opole

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).