• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV Krapkowicki Konkurs Języka Angielskiego w ZSS nr 1

Czy cztery lata to  już tradycja? Jeśli tak, to śmiało możemy powiedzieć, że tradycyjnie już, w ZSS nr 1 w Krapkowicach dnia 31 marca br. odbył się IV Krapkowicki  Konkurs Języka  Angielskiego dla klas 1-3 SP. Z roku na rok konkurs zatacza coraz szersze kręgi.
W tegorocznej edycji wzięło udział  40 uczestników z 7 szkół z powiatu krapkowickiego. Poziom konkursu był wyrównany, a uczestnicy jak zwykle rewelacyjnie przygotowani. W rywalizacji o podium najlepszymi okazali się być: I m. Kacper Grabelus (PSP nr 2 Gogolin), II m. Tymoteusz Drabik (ZSS nr 1 Krapkowice), III m. Bartosz Broniak i Antoni Tarasek (ZSS nr 1 Krapkowice). Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrody, które ufundowali sponsorzy: wydawnictwa OXFORD, Macmillan, Pearson, PWN  oraz p. Karolina Ziółkowska-Kandziora ze szkoły językowej Universum. O poczęstunek  zadbała Rada Rodziców przy ZSS nr 1 w Krapkowicach. . Po zakończeniu części konkursowej  dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie w języku angielskim przygotowane podczas zajęć dodatkowych  dla klas 1-4 SP prowadzonych w naszej szkole.  Za  pomoc  przy organizacji i prowadzeniu konkursu serdecznie dziękujemy   również naszym wolontariuszom z kl. III B gimnazjum. Do zobaczenia za rok!

                                                                       Alicja  Grelowska
                                                                       Magdalena Schneider-Ferenc

marzec 2015 036.jpeg marzec 2015 038.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).