• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kraina Św. Anny będzie się rozwijała

W dniu 27 marca 2015r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach odbyło się pierwsze z cyklu spotkań realizowanych przez firmę Biostat z Rybnika, poświęcone weryfikacji potencjału w zakresie rozwoju obszaru Stowarzyszenia Krainy św. Anny. Spotkania realizowane są w ramach badania pn. „Diagnoza i analiza obszaru Stowarzyszenia Krainy św. Anny w trzech płaszczyznach w oparciu o zastany materiał osiągnięty przy wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Krainy św. Anny”.

Spotkanie organizowane zostało dla obszaru gminy Krapkowice i Walce i było prowadzone przez Pana Grzegorza Dutka. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Ewa Piłat – Prezes Stowarzyszenia Kraina Św. Anny oraz Przewodniczący Rady Gminy Walce - Józef Nossol, a także przedstawiciele samorządów obu gmin i reprezentanci środowisk lokalnych.

Uczestnicy spotkania m.in. mieli szansę omówić wiele problemów i potrzeb z nadzieją, iż w ramach Lokalnej Grupy Działania, poprzez ich identyfikację, wskazanie potencjału LGD oraz diagnozę elementów sprzyjających jak i utrudniających realizację zidentyfikowanych potrzeb, uda się je rozwiązać i przynajmniej po części zaspokoić. Kierunki rozwoju Stowarzyszenia  wpisywać się będą w wytyczne Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.   

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).