• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XVIII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ AMATORÓW IM. ANDRZEJA ROSZKOWIAKA O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC

W sobotę 28 marca 2015 w hali Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach odbył się XVIII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ AMATORÓW IM. ANDRZEJA ROSZKOWIAKA O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC. Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Krapkowic pan Andrzej Kasiura oraz Pani Maryla Roszkowiak.
W turnieju udział wzięło 10 zespołów: AGROSERWIS Strzelce Opolskie, ISKRA Zimnice, KAWIOR Dobrzeń Wielki, KS Kamień Śląski, MASTOIDEA Krapkowice, MEBLE Dobrodzień, MONIUSZKI-TERRACONPOL Krapkowice, ProNetBud Piekary Śląskie, PV DTP Krapkowice, TKM Strzelce Opolskie.
Drużyny wcześniej podzielono na dwie grupy po 5 zespołów. Spotkania grupowe rozgrywane były po dwa sety (do 15 punktów) bez względu na wynik (możliwy remis). Z każdej grupy awansowały po dwie drużyny do najlepszej czwórki.

 

 

więcej zdjęć:

https://plus.google.com/photos/101019325661192014238/albums/6132243814710516305

Wyniki spotkań w grupach:

Grupa I

PV DTP : KS Kamień Śl.                       2:0 (15:7, 15:12)

MEBLE Dobrodzień   : ProNetBud       0:2 (9:15, 12:15)

Agroserwis : PV DTP                 1:1 (15:13, 18:20)

KS Kamień Śl. : Meble Dobrodzień     0:2 (11:15, 10:15)

Agroserwis : ProNetBud                        0:2 (9:15, 3:15)

PV DTP : Meble Dobrodzień                 0:2 (16:18,9:15)

ProNetBud : Kamień Śl.                        2:0 (15:7, 15:8)

Meble Dobrodzień : Agroserwis            1:1 (15:5, 16:18)

ProNetBud : PV DTP                             2:0 (15:8, 15:8)

KS Kamień Śl. : Agroserwis                  1:1 (13:15, 15:12)

Tabela:

1. ProNetBud Piekary Śl.      8 pkt. 8-0

2. Meble Dobrodzień 5 pkt.  5-3

3. PV DTP Krapkowice          5 pkt.   3-5

4. Agroserwis Strzelce Op.      3 pkt.   3-5

5. KS Kamień Śl.                    1 pkt.   1-                                                             

Grupa II                                                            

KAWIOR : TKM                                    2:0 (15:7, 15:5)

Moniuszki-Terraconpol : ISKRA           1:1 (6:15, 15:9)

Mastoidea : KAWIOR                1:1 (15:11,15:11)

TKM : Moniuszki-Terraconpol              0:2 (8:15, 8:15)

Mastoidea : ISKRA                                1:1 (12:15, 15:11)

KAWIOR : Moniuszki-Terraconpol       2:0 (15:5, 15:5)

ISKRA : TKM                            2:0 (15:5, 15:9)

Moniuszki-Terraconpol : Mastoidea      0:2 (7:15, 7:15)

ISKRA : KAWIOR                                1:1 (15:13, 12:15)

TKM : Mastoidea                                   0:2 (9:15, 4:15)

 

Tabela:

1. KAWIOR Dobrzeń Wielki           6 pkt.  6-2

2. Mastoidea Krapkowice    6 pkt.  6-2

3. ISKRA Zimnice                              3 pkt.   5-3

4. Moniuszki-Terraconpol                  3 pkt.   3-5

5. TKM Strzelce Opolskie                  2 pkt.   2-6

Mecze półfinałowe:

ProNetBud Piekary Śl. : Mastoidea Krapkowice    2:1 (15:13, 11:15, 15:11)

Meble Dobrodzień : KAWIOR Dobrzeń Wielki      0:2 (16:18, 10:15)

 

Mecz o III  miejsce

Meble Dobrodzień : Mastoidea Krapkowice 2:1 (9:15, 15:11, 15:10)

Finał

KAWIOR Dobrzeń Wielki : ProNetBud Piekary Śląskie   1:2 (15:12, 18:20, 7:15)

 

Klasyfikacja końcowa:

I     miejsce            ProNetBud Piekary Śląskie

II    miejsce           KAWIOR Dobrzeń Wielki

III  miejsce            Meble Dobrodzień

IV   miejsce             Mastoidea Krapkowice

V-VI  miejsce          ISKRA Zimnice

                               PV DTP Krapkowice

VII -VIII miejsce     Moniuszki-Terraconpol Krapkowice

       Agroserwis Strzelce Opolskie

IX – X miejsce                   KS Kamień Śląski

       TKM Strzelce Opolskie

 

Zespoły wystąpiły w następujących składach:

ProNetBud Piekary Śląskie: Krzysztof Karmański, Łukasz Biadacz, Wojciech Biadacz,

                    Marcin Bulwicki, Paweł Głiowik, Piotr Gwóźdź, Kuba Michalski, Łukasz Nieszporek,

Adam Koczor, Patryk Kogut, Rafał Mikołajczyk.

KAWIOR Dobrzeń Wielki:  Maciej Rogowski, Piotr Stolarski, Mirosław Koszyk, Patryk Zegan,

                  Paweł Wiechoczek, Michał Trojanowski, Paulina Schichta, Tomasz Ciach, Denis Prudlik.

 

MEBLE Dobrodzień: Rafał Koprek,  Bernard Kopera, Łukasz Rejdak, Grzegorz Stupiński,

               Dustin   Jerominek, Paweł Pielok, Fabian Sówka,Adam Ledwig, Jarosław Stupiński,

               Kamil Kisielewicz, Cezary Owczarek, Daniel Sarnik.

 

Puchary, dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczali:

 Pani Maryla Roszkowiak, Pani Katarzyna Majkutewicz i Pan Harald Brol – Sekretarz Gminy.

Spotkania sędziowali: sędzia główny-Zbigniew Warmuz, Józef Gliński oraz Marian Rosowski.

Organizatorem turnieju był UMiG Krapkowice.

Organizatorzy składają podziękowania Panu Antoniemu Chlipała – dyrektorowi PG 2 Krapkowice za udostępnienie sali gimnastycznej oraz stworzenie optymalnych warunków do przeprowadzenia turnieju oraz Pani Krystynie Dec za zapewnienie opieki medycznej.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).