• PL
 • EN
 • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

XVIII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ im. ANDRZEJA ROSZKOWIAKA O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC

W sobotę 28 marca odbędzie się XVIII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ im. ANDRZEJA ROSZKOWIAKA O PUCHAR BURMISTRZA KRAPKOWIC w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach

Oficjalne rozpoczęcie Turnieju - 8:45

plakat.jpeg

Udział wezmą:

 1.        AGROSERWIS Strzelce Opolskie,
 2.        ISKRA Zimnice,
 3.        KAWIOR Dobrzeń Wielki,
 4.        KS Kamień Śląski,
 5.        MASTOIDEA Krapkowice,
 6.        MEBLE Dobrodzień,
 7.        MONIUSZKI-TERRACONPOL Krapkowice,
 8.        ProNetBud Bytom,
 9.        PV DTP Krapkowice,
 10.        TKM Strzelce Opolskie

Przed oficjalnym otwarciem Turnieju zostaną rozdane puchary, dyplomy i nagrody za udział w KALS

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).