• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OBCHODY DNIA WĘDKARZA SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ KOŁA PZW OTMĘT W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ W ŚCIBOROWICACH

BYŁO UROCZYŚCIE I ZABAWNIE

Zjazd Delegatów PZW w 2007 roku uchwalił dzień 19 MARCA jako Dzień Wędkarza. Od siedmiu lat w Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach dzień ten jest obchodzi się uroczyście.

W Ściborowicach działa Szkółka Wędkarska Koła PZW Otmęt, prowadzona przez doświadczonego instruktora Wędkarstwa Młodzieżowego Koła Otmęt Krzysztofa Mazurka.

Młodzież, która ukończyła 14 rok życia otrzymała karty wędkarskie, które wręczał wieloletni wędkarz Koła Otmęt, działacz społeczny i prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Ściborowicach.

Ponadto przeprowadzono konkurs wiedzy ekologiczno-wędkarskiej oraz gry i zabawy. Nie zabrakło także poczęstunku.
Wszystko to przygotowała prowadząca Świetlice Środowiskową w Ściborowicach pani Anna Mazurek, której serdecznie dziękujemy.

nad. Krzysztof Mazurek

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).