• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

OPŁATA ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KRAPKOWICE

DOTYCZY OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

Przypominamy mieszkańcom Miasta i Gminy Krapkowice, o konieczności dokonania do dnia 27 marca 2016 r. opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za I kwartał 2016 r.

Wpłat należy dokonać w kasie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach lub przelewem na rachunek bankowy Urzędu nr 
55 8884 0004 2001 0000 7777 0200

      W tytule przelewu należy wpisać, za jaki okres jest dokonywana wpłata z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi, adres nieruchomości, której opłata dotyczy oraz imię i nazwisko właściciela.

poj3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).