• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA

Stowarzyszenie Kraina św. Anny i firma badawcza Biostat organizuje cykl spotkań konsultacyjno – warsztatowych w sprawie weryfikacji potencjału w zakresie rozwoju obszaru Krainy św. Anny. Spotkania realizowane są w ramach badania pn. „Diagnoza i analiza obszaru Stowarzyszenia Krainy św. Anny w trzech płaszczyznach w oparciu o zastany materiał osiągnięty przy wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Krainy św. Anny”. Przewidywany czas trwania spotkań to około 1,5 godziny.

Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich aktywnych beneficjentów w tym: Bibliotekę, KDK, Liderów Odnowy Wsi, Sołtysów, LZS-y i Stowarzyszenia.

do pobrania >> PDFharmonogram-i-agenda-spotkan-03-04-2015.pdf

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o zgłaszanie się telefonicznie

77/44 67 130 / 131 bądź e-mailowo:

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).