• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowa siłownia w Krapkowicach już otwarta

1.jpeg

W piątkowe popołudnie 13 marca br. Burmistrz Krapkowic  - Andrzej Kasiura, na zaproszenie właściciela, gościł w nowo otwartej siłowni, która powstała w piwnicach obiektu Hali Widowiskowo – Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

Po zakończonej termomodernizacji Hali, pomieszczenia piwniczne stały puste i czekały na zagospodarowanie. Zarządca obiektu ZGM Sp. z o.o. ogłosił pisemny przetarg  nieograniczony na wynajem tego lokalu o powierzchni 211m2. Ofertę złożyły dwa podmioty, z czego korzystniejsza należała do Firmy PPU Sieńczak Zbigniew z Gogolina.   

W ten sposób powstała nowa oferta dla mieszkańców Gminy Krapkowice, którzy zamierzają spalić kalorie dbając o swoją sylwetkę i zdrowie. Siłownia jest bogato wyposażona w różnego rodzaju sprzęt do ćwiczeń i zadowoli zarówno zaawansowanych jak i amatorów.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).