• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Jest porozumienie w sprawie kładki przy ul Fabrycznej

W zeszłym tygodniu odbyło się kolejne spotkanie Burmistrza Krapkowic z prezesem zarządu firmy Metsä Tissue w sprawie wielokrotnie zgłaszanego przez mieszkańców problemu kładki łączącej ul. Fabryczną z budynkami położonymi przy ul. Kolejowej. Na spotkaniu ustalono, że  w najbliższych tygodniach, po podpisaniu stosownego porozumienia będzie udostępnione przejście przez teren należący do Metsä Tissue, które Gmina dostosuje do właściwego użytkowania. Gmina Krapkowice jest bowiem żywo zainteresowana rozwiązaniem tego problemu komunikacyjnego. Celem zadania jest ułatwienie komunikacji i życia mieszkańców oraz umożliwienie szybkiego dojazdu służb ratunkowych w przypadku zagrożeń.

UMiG w Krapkowicach

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).