• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Informacja Aglomeracji Opolskiej

Członkowie Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem przez Zarząd Województwa Opolskiego konsultacji projektu Szczegółowego opisu osi priorytetowych RPO WO 2014-2020, zachęcamy do zapoznania się z dokumentem oraz wnoszenia uwag do jego zapisów.

Konsultacje potrwają do 20 lutego bieżącego roku, a uwagi należy przesyłać na udostępnionym przez UMWO formularzu na adres: .

Szczegóły na temat konsultacji oraz projekt dokumentu znajdują się na stronie UMWO:

http://rpo.opolskie.pl/rpo/index.php?id=11321

 

Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska
ul. Horoszkiewicza 6, 45-301 Opole
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).