• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs „Świąteczna dekoracja w Mieście i Gminie Krapkowice 2014/2015” rozstrzygnięty

We wtorkowe popołudnie w Krapkowickim magistracie odbyło sie uroczyste wręczenie nagród z rąk Burmistrza Krapkowic – Andrzeja Kasiury dla laureatów konkursu „Świąteczna dekoracja w Mieście i Gminie Krapkowice 2014/2015”. Komisja konkursowa jak co roku, miała nie lada wyzwanie, aby ocenić zgłoszone posesje. Ostatecznie przyznano nagrody pieniężne w wysokości od 600zł do 1000 zł następującym osobom:

I miejsce zajęła  - Pani Izabela Thiel z Gwoździc

II miejsce ex æquo – Pan Waldemar Mutz z Krapkowic i Pan Józef Kołodziejski z Kórnicy

Natomiast nadal nie ma sobie równych Pan Henryk Jaschik z Krapkowic, który dzięki ilości oraz rozmachowi wykonanych kompozycji świetlnych stanowi wyjątek. Dlatego też Państwo Eleonora i Henryk Jaschik otrzymali nagrodę specjalną.

W imieniu Burmistrza dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu i zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Krapkowice do uczestnictwa w kolejnym konkursie już za rok.

UMiG w Krapkowicach

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).