• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki otwartego konkursu projektów na wsparcie rozwoju sportu w Gminie Krapkowice na 2015 r.

Burmistrz Krapkowic ogłosił wyniki otwartego konkursu projektów na wsparcie rozwoju sportu w Gminie Krapkowice na 2015 r.

Konkurs dotyczył projektów, których realizacja w sposób bezpośredni przyczyni się do poprawy warunków uprawiania sportu oraz zwiększenia dostępności mieszkańców Gminy Krapkowice do działalności sportowej, poprzez udział klubów sportowych reprezentujących Gminę Krapkowice w rozgrywkach sportowych.

Więcej informacji o wynikach konkursu znajdą Państwo na stronie www.bip.krapkowice.pl – zakładka organizacje pozarządowe/ wyniki konkursów ofert/ wyniki konkursu projektów na wsparcie rozwoju sportu na 2015.

Do pobrania:
PDFZarządzenie 74.2015 z 04.02.2015 w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu projektów na wsparcie rozwoju sportu na terenie Gminy.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).