• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uczyli się wędkować

W poniedziałkowy poranek 26.01.2015 odbył sie praktyczny pokaz wędkarstwa dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkółki wędkarskiej prowadzonej przez Krzysztofa Mazurka – instruktora z koła PZW Krapkowice „Otmęt” przy Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach.

Miejscem zajęć była krapkowicka Marina udostępniona przez Stowarzyszenie Port Jachtowy w Krapkowicach, które na bieżąco współpracuje z PZW Koło Otmęt. Młodzież oprócz wędkowania miała możliwość zobaczyć jak bezpiecznie rozpalić ognisko, które nie mogło się obyć bez upieczenia kiełbasek.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali opiekunowie Świetlicy oraz członkowie PJK.  W imieniu organizatorów za wszelką okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

nad. Anna Mazurek

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).