• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zimowisko w ZSP nr 4

   Tradycyjnie, jak co roku, w pierwszym tygodniu ferii zimowych w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach były zorganizowane zajęcia dla uczniów klas 1 - 4 naszej szkoły. Chętnych było bardzo dużo - powstały więc 4 grupy dla 60 uczestników zimowiska, pod opieką pani Marty Czułkowskiej, pani Adrianny Ksiądz, pani Joanny Marczewskiej - Postół i pana Igora Wojciechowskiego.

   W pierwszym dniu zajęć wybraliśmy się do Opola, do Teatru Lalki i Aktora na przedstawienie pt. “Szpak Fryderyk”. Spektakl wszystkim bardzo się podobał.

Drugiego dnia byliśmy na basenie Delfin w Krapkowicach, a po powrocie urządziliśmy rozgrywki sportowe na sali gimnastycznej. W środę - z okazji Dnia Babci i Dziadka - lepiliśmy z własnoręcznie przygotowanej ciastoliny serduszka dla kochanych dziadków. A dzięki panu woźnemu mieliśmy ognisko, na którym piekliśmy chleb i kiełbaski.

W czwartek wybraliśmy się do kina w Krapkowicach na film “Paddington”. Ostatni dzień spędziliśmy w szkole. Były gry, zabawy, rozgrywki sportowe, zajęcia plastyczne, podsumowanie zimowiska, pamiątkowe dyplomy i drobne upominki dla wszystkich uczestników.

   Za pomoc w organizacji całego zimowiska serdecznie dziękujemy opiekunom grup, paniom kucharkom (za pyszne i kolorowe posiłki), panu woźnemu, pani Joannie Przybyłek i pani Izabeli Sworowskiej.

nad. Joanna Marczewska - Postół

DSCN0484.jpeg DSCN0512.jpeg DSCN0547.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).