• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

“Królowa Śniegu”

Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach już u najmłodszych odkrywamy talenty aktorskie. Grupa cztero - i pięcio - latków z naszego Przedszkola “Motylki”, pod czujnym okiem pani Agnieszki Gruchot i pani Barbary Piosek, przygotowała piękne przedstawienie wg baśni Hansa Christiana Andersena “Królowa Śniegu”.

18 grudnia maluchy wystąpiły dla dzieci z przedszkola i dla uczniów klas pierwszych naszej szkoły. 14 stycznia zaprezentowali się uczniom klas 2 - 4, nauczycielom i swoim rodzicom.

W pięknych strojach (przygotowanych przy pomocy rodziców), przy wspaniałej scenografii (wykonanej przez panią Irenę Lippa), z fantastycznie dobraną muzyką - genialni artyści przypomnieli nam historię Gerdy, która szukała małego Kaja i uwolniła go z rąk okrutnej Królowej.

Wszyscy zostali nagrodzeni długimi i mocnymi brawami zachwyconej publiczności.

nad. Joanna Marczewska - Postół

DSCN0353.jpeg DSCN0380.jpeg DSCN0383.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).