• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Koncert Noworoczny - fotorelacja

W sobotni wieczór 17 stycznia br. w Krapkowickim Domu Kultury odbył się Koncert Noworoczny, który tradycyjnie organizowany jest przez Burmistrza Krapkowic – Andrzeja Kasiurę dla mieszkańców gminy z okazji Nowego Roku. Tym razem na krapkowickiej scenie wystąpili artyści Opery i  Filharmonii Lwowskiej. Orkiestra pod przewodnictwem wirtuoza skrzypiec Eugena Kruka zabrała publiczność w niecodzienną podróż muzyczną od Starego Wiednia, poprzez Włochy aż po Broadway. Na scenie zagościł taniec, śpiew oraz dobry humor, które na zakończenie publiczność doceniła owacjami na stojąco. Koncert ze względu na bardzo duże zainteresowanie odegrano w dwóch odsłonach z  przerwami na słodki poczęstunek. W imieniu organizatorów dziękujemy za liczne przybycie oraz życzymy szczęśliwego Nowego Roku.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).