• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolędowanie z Babcią i Dziadkiem

13 stycznia dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Krapkowicach zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków na wspólne kolędowanie. Uroczystość przedszkolną zorganizowaną w Sali kinowej KDK rozpoczęła p. dyrektor witając wszystkich i składając noworoczne życzenia . Następnie przy akompaniamencie skrzypiec wszyscy śpiewali piękne kolędy i wytworzyła się świąteczna atmosfera. Występy  na scenie rozpoczęli młodsi przedszkolacy , którzy zaprezentowali krótki program artystyczny. Dzieci starsze wykazały się aktorskimi zdolnościami przedstawiając jasełka „Czar Bożego Narodzenia”

Mamy nadzieję ,że uroczystość oprawiona piękną muzyką, scenografią , strojami i grą świateł pozwoliła drogim gościom chociaż na chwilę zapomnieć o troskach codziennego dnia, były okazją do umocnienia więzi rodzinnych i miłego spędzenia popołudnia.

Dziękujemy wspaniałej publiczności , która podziwiała i gromko oklaskiwała występy swoich wnucząt. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom z okazji zbliżającego się święta jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia : zdrowia i wszelkiej pomyślności.

DSC05733.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).