• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Poręczenia wadiów przetargowych - nowy produkt Opolskiego Regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.

baner.jpeg

Szanowni Przedsiębiorcy,

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do oferty Opolskiego Regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (Funduszu) nowego produktu – PORĘCZENIA WADIÓW PRZETARGOWYCH. Z poręczenia wadiów mogą skorzystać firmy sektora MSP zarejestrowane lub prowadzące działalność na terenie województwa opolskiego. Poręczenie to jest udzielane w 100 % wartości wadium przetargowego.  Jest to produkt nowy na rynku krajowym. Dużą korzyścią dla firm korzystających uczestniczących w postępowaniach przetargowych jest uproszczony, szybki system ich przyznawania i uruchamiania wadiów.

Aktualnie poręczenia wadiów mogą otrzymać przedsiębiorcy tylko z 7-miu regionów (województw). Z uwagi na powyższe, dla zwiększenia powszechności korzystania przez firmy z tej formy zabezpieczenia  Fundusz utrzymał  promocyjne warunki ich udzielania poręczeń w 2015 r.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu Doradcy Fundusz telefonicznie pod numerem telefonu 77/44-15-620 lub e-mailowo: biuro@orfpk.opole.pl.  Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są również dla Państwa na naszej stronie internetowej http://www.orfpk.opole.pl/.                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                    Z poważaniem

               Prezes Zarządu

               Dariusz Kajstura

plakat.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).