• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

BIAŁA ZIMA 2015

BIAŁA ZIMA 2015

Program zajęć dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych 2015 roku

 

19 stycznia br. rozpoczynają się ferie zimowe – czas wypoczynku i zabawy dla uczniów. Jak spędzić ten czas w Gminie Krapkowicach? Dla dzieci i młodzieży został  przygotowany ciekawy i bogaty program. W okresie 19 – 23 stycznia br. Krapkowicki Dom Kultury zaprasza na ciekawe zajęcia warsztatowe, które pozwolą poznać tajniki teatru, tańca, śpiewu i plastyki.

Ferie zimowe pod hasłem „Świat dalekiej Północy” organizuje Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach. W dniach 19 – 23 stycznia br. zajęcia  realizowane są w Bibliotece Dziecięcej przy ul. Sienkiewicza 9, w dniach 26–30 stycznia br.  - w nowo otwartej Filii Bibliotecznej Nr 2  przy ul. Mickiewicza 1. Organizatorzy przygotowali bogaty program edukacyjny pełen zabaw, konkursów, gier i podróży w świat bajek i wierszy. 

W okresie ferii zimowych  Krapkowicka Pływalnia „Delfin” zaprasza  dzieci i młodzież do nieodpłatnego korzystania z basenu i innych atrakcji od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 15.00.

W szkołach zorganizowano zimowiska dochodzące. W programie przewidziano gry i zabawy, zajęcia sportowe, wycieczki na lodowisko, do teatru lalek, wyjścia do kina. Zimowiska realizowane są w godzinach od 9.00 do 13.00. Szkoły zapewniają ciepłe posiłki dla uczestników zajęć.

Do pobrania - programy ferii przygotowane przez jednostki gminne:

PDFBIAŁA ZIMA 2015 KDK .pdf
PDFBIAŁA ZIMA 2015 szkoły.pdf
PDFBIAŁA ZIMA 2015 Biblioteka.pdf
PDFferie - narty 2015.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).