• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY KRAPKOWICE

W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców Miasta i Gminy Krapkowice dotyczącymi właściwego oznakowania pojemników do gromadzenia odpadów komunalnych, przedstawiamy sposób umieszczania naklejek i kodów, dostarczonych przez firmę Naprzód Sp. z o.o. Rydułtowy.

W przypadku nie otrzymania przedmiotowych naklejek i kodów, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Naprzód Sp. z o.o., zlokalizowanym przy ul. Ks. Koziołka 4 w Krapkowicach tel.: 506 009 060.

INSTRUKCJA JAK PRAWIDŁOWO OZNAKOWAĆ POJEMNIKI
DO GROMADZENIA ODPADÓW KOMUNALNYCH

obrazek.jpeg

MIESZKAŃCÓW, KTÓRZY ZADEKLAROWALI SELEKTYWNĄ ZBIÓRKĘ ODPADÓW, A NIE POSIADAJĄ BRĄZOWEGO POJEMNIKA, PRZEZNACZONEGO W OKRESIE OD 1 LISTOPADA DO 31 MARCA DO GROMADZENIA POPIOŁU, PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO WYDZIAŁU GOSPODARKI GRUNTAMI, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA URZĘDU MIASTA I GMINY W KRAPKOWICACH (II budynek, II piętro, pokój 37), CELEM ZŁOŻENIA KOREKTY DEKLARACJI.

PONADTO W CELU ZAPEWNIENIA WŁAŚCIWEJ REALIZACJI USŁUG W ZAKRESIE ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU MIASTA I GMINY KRAPKOWICE, PROSIMY MIESZKAŃCÓW O NIEZASTAWIANIE POJAZDAMI, BOKSÓW ŚMIETNIKOWYCH ORAZ ZAPEWNIENIE BEZKOLIZYJNEGO DOJAZDU DO NICH. USŁUGA MOŻE NIE ZOSTAĆ WYKONANA, JEŚLI WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI UTRUDNI DOSTĘP DO NIEGO, UNIEMOŻLIWIAJĄC JEGO OPRÓŻNIENIE.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).