• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

EUROWYBORY 2009

WYNIKI WYBORÓW W GMINIE KRAPKOWICE - zobacz>>
  
ORDYNACJA WYBORCZA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
/Ustawa określa zasady i tryb przeprowadzania w Rzeczypospolitej Polskiej wyborów do Parlamentu Europejskiego, a także warunki wykonywania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego, jego wygaśnięcia oraz utraty/
pobierz: Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego.


AKTUALNOŚCI PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ - zobacz>>


 - Zarządzenie Burmistrza Krapkowic w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych do przeprowadzenie wyborów do parlamentu Europejskiego.


Akty prawne - wyjaśnienia - informacje:

-
DOCUchwała Nr XX-222-2009 z 25.02.2009 w sprawie dostosowania opisu granic obwodów głosowania gminy Krapkowice do stanu faktycznego w sprawie  dostosowania opisu granic obwodów głosowania Gminy Krapkowice do stanu faktycznego.

-
Zarządzenie Burmistrza Krapkowic  w sprawie  wyznaczenia na terenie Gminy Krapkowice miejsc przeznaczonych  na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).