• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

I Turniej Tenisa Stołowego - relacja

W niedzielę 11 stycznia br. na parkiecie otmęckiej Hali Widowiskowo-Sportowej w Krapkowicach rozegrano I Turniej Tenisa Stołowego. Turniej miał charakter otwarty i przeznaczony był dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Organizatorem turnieju był LZS Żywocice w partnerstwie z firmą Chespa Sp. z o.o. natomiast patronatem honorowym wydarzenie objął Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura. Tenis stołowy w gminie Krapkowice cieszy się coraz większą popularnością i przyciąga zarówno najmłodszych jak i dorosłych. W imieniu organizatorów dziękujemy za udział w Turnieju. Poniżej przedstawiamy wyniki niedzielnego spotkania.

Podstawówki:

1.Szczepanek Błażej

2.Zaręba Michał

3.Rzeszut Tymon

4.Suchecki Szymon

Gimnazja:

       1.    Jędrzejak Patryk

       2.    Szczepanek Karol

       3.    Jonderko Brajan

       4.    Miszczyński Błażej

OPEN:

1.Kondziela Krzysztof

2.Polok Andrzej

3.Jaszkowic Krzysztof

4.Piasecki Piotr

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).