• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zagrali charytatywnie - relacja

10 stycznia 2015r. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach rozegrano charytatywny turniej futsalu „Krapkowice Cup 2015”. Dochód z imprezy przeznaczony był dla dwóch piłkarzy Małejpanwi z Ozimka – Bogusława Borowca oraz Andrzeja Krzymińskiego. Obaj piłkarze doznali w listopadzie ubiegłego roku poważnych urazów w meczu z bielskim Rekordem.  

W spotkaniu uczestniczyło sześć drużyn: KS Krapkowice, Ruch Zdzieszowice, Małapanew Ozimek, Rekord Bielsko-Biała, MKS Kluczbork i Polonia Bytom. Ostatecznie pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna Rekord Bielsko-Biała, drugie KS Krapkowice, a trzecie MKS Kluczbork.

Jednak nie miejsca były najważniejsze, lecz pomoc kolegom – piłkarzom, czego owocem była zbiórka przeszło pięciu tys. złotych, które w całości przekazano Bogusławowi i Andrzejowi.

W imieniu organizatorów składamy podziękowania wszystkim przybyłym gościom , a w szczególności  przybyłym kibicom, którzy tego dnia licznie wypełnili trybuny Hali.

UMiG w Krapkowicach

Więcej na temat spotkania przeczytasz także:

http://info.radiopark.com.pl/index.php/wiadomosci/radio-park-939/krapkowice/item/12759-kontuzja-nie-wyklucza-z-dru%C5%BCyny

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150111/PILKANOZNA/150119934#block2

http://www.opole.sport.pl/sport-opole/1,130870,17236961,Rekord_wygral_turniej_charytatywny_Krapkowice_Cup_.html#indeks_news

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).