• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

5. Rocznica Pływalni Delfin - relacja

9 stycznia 2015roku Krapkowicka Pływalnia Delfin obchodziła swoje 5 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla odwiedzających, którzy w tym dniu mogli skorzystać z darmowych wejść od godziny 6.00 do 22.00. Min. odbyły się zajęcia z Aqua Aerobiku, darmowe lekcje nauki pływania, zawody w nurkowaniu, zawody pływackie stylem dowolnym na dystansie 25m i 50 m dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych a także rodzinna sztafeta pływacka( 2+1). Dla wszystkich zwycięzców przygotowaliśmy nagrody min. karnety na basen ufundowane przez Burmistrza Krapkowic - Pana Andrzeja Kasiurę, zaproszenia do kosmetologa, masażysty czy podologa ufundowane przez Centrum zdrowia i urody z Krapkowic, zaproszenia do skorzystania z zakupów z 50% zniżki w sklepie EKO BZYK z Krapkowic, zegarki ufundowane przez Pawła Smykała z Krapkowic oraz drobne upominki. Niespodzianki czekały również dla osób, które odwiedziły pływalnię jako 5, 105, 205, 305,i 405 osoba. O 19.oo zaplanowano pieczenie kiełbasy przy ognisku ale z powodu niesprzyjających warunków pogodowych zostało odwołane i poczęstunek zorganizowano na Pływalni. W tym dniu pływalnię odwiedziło 498 osób. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie a sponsorom dziękujemy za ufundowane nagrody.

Pływalnia DELFIN

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).